.

Тип на материјал : ТПУ Тежина на предметот : 0,127 кг Година : 2017 2018 2019 Боја : Јасно Поставување На Возилото : �
ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов знак за алуминиумски автомобил од 10" х 14" со заоблени агли Лесен за читање текс
Лесна апликација Лепило на грбот Нанесете на чиста, сува површина Тип на вклопување : Универзално Вклоп�
Двојна Линија Лента Лента Автомобил Тело Налепница Винил Половината Линија Налепница Авто Декорација �
Прочитајте го целиот опис за оваа ставка и слободно контактирајте не со какви било прашања! Декалите за
Големина : 3" Производ Од Американско Производство Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување.
Тоа може да се залепи на сите мазни површини : ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци Лесен за нанесув
ПРОИЗВЕДЕНО во САД : овој знак ЗА Гм Автомобил е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Ин�
*** ВАЖНО * * * Изберете Продадени Од Улични Правни Налепници како ПРОДАВАЧ или Не Добивате Вистински Улич�
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ВО САД И КАНАДА ГОЛЕМИНА : 4 " х 9 "(10,16 см х 22,87 см) Исклучително Лесна Апликација Со Вк
●Опции Со повеќе Големини● : ние нудиме различни големини ѕидни налепници, мерки прибл.18 / 22 инчи...
Материјал : ABS+ пвц Стил На Дизајн : Налепницата Е Смешна Шема На Крави, Мазната Површина Е Смешна И Интере
€ Висококвалитетни Отпечатоци : Форте ших цу винил автомобил декалис На Подарок За Печатење Камелија о�
Супер симпатична илустрација со Името На Девојкатасовршен подарок за секоја бебешка пригода Цврсто пр�
Тематските двојки за дипломирање се направени од добри материјали, додавајќи празнична атмосфера на ди
●СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ ние ја изработуваме целата наша стока со најквалитетен материјал во комбинација
Пластика Широк Спектар на 6 Бои, 4 Големини и Вкупно во 72 парчиња Отстранлив, Еднократно И Нема да Им нашт
Различни Форми Можат Да Бидат Дизајнирани Според Различни Преференции, Да Го Разубават Ѕидот И Да Созда
①Пакетот вклучува 3 листови шарени ѕидни налепници, секој лист е околу 11,8 х 8,6 инчи; позитивните налепни�
? Оваа налепница бигфут е отпечатена на винил со врвен квалитет ● Имаме универзална опрема за типови во�
DEN 3.33
Достапно е за нарачката
Покажете го вашиот тимски дух каде и да одите Со Ултра Налепницата Од Винкрафт! Овие прилепувања се држа
Мерки 12" х 20" Нема да исчезне Ув Заштитени Мерки 12" х 20" Нема да исчезне Ув Заштитени Број на производ : 0001165
Боја : Вар Зелена Димензии : Како Слика Лесна инсталација + слободен налепница меур налепници вклучени и�
DEN 3.00
Достапно е за нарачката
Светло Црвено И Жолто Винил со лесно лепилолесно вклучување, лесно исклучување налепници за еднократн�
Сигурен материјал : Налепниците на wallидовите се изработени од винил материјал, кои се, сигурен и водоотп
Добијте Ја Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник
Мазни И Рамномерни Површини Рамни Површини Чиста И Сува Без Прашина, Нечистотија или Маснотии Груби и Н�
●МАТЕРИЈАЛ} : Висококвалитетни пвц водоотпорни винилни растенија Оставаат налепници, сите Налепници н�
Ова е висококвалитетна налепница за пренос на винил умре без боја на позадинаДАЛЕКУ подобра од налепни�
DEN 287.84
Достапно е за нарачката
Големината е Висока 4" Широк х 1" Убави, Јасни и Чисти Винилни Налепници Направени Со Професионални Висок�
Висококвалитетна налепница : налепницата е изработена од водоотпорен пвц материјал кој е заштитен од с�
Ве молиме израмнете ги налепниците ако се навиваат Околу налепниците има јасна табла Ако не ви се допаѓ�
Пакет Вклучувајќи 2 ПАРЧИЊА Z85 Налепница Лесен за инсталирање : Самолепливите ја прават оваа налепница з
Оваа Налепница е исечена од Премиум Винил со надворешен животен век од 7+ години Ова е винил налепница ис
Големина : доаѓа во 1 лист, големина на лист : 60см Х 90см; околу 170см Х 80см по аплицирањето Материјал : хартиј