.

24 Парчиња Клипови За Нокти За Коса Мали Клипови За Коса За Густа Коса Деца Девојки И Фризури За Возрасни
Тип На Ставка : Корен За Коса Меки Клип Материјал : Легура Стил : Мода Големина : 9,51,5 см...
Супер Едноставен Стајлинг : клипот за коса од детелина со четири лисја е вашиот најдобар избор за брза п�
❥ ❥Уникатна и убава : Деликатноста е единствениот начин да се опишат овие природно инспирирани кадифен
Економичен, квалитетен клип Нежните пластични облоги помагаат да се заштити хартијата Зачуваат трудов�
Фиба во француски стил : едноставна и дарежлива, може да ги задоволи вашите различни потреби Овој прекра
Мазна површина, изработена од издржлив материјал,лесна за отворање и затворање, не е лесна за деформаци�
Име На Предметот : Цвет Коса Клип Материјал : Акрилик, Крпа Боја : кајсија,црна, сива Големина : околу98,5 см.
Внатрешен дијаметар на фиоката : 12мм; Боја : Сребрена Материјал : Метална легура, месинг; не е лесно да се �
Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�
ЦРТАН ФИЛМ КЛИП ЗА КОСА овој извонреден и практичен клип за коса за уши за зајаци ќе биде одличен избор з
Тој популарна форма на лак, украсување на вештачки бисери, класичното ретро не е лесно застарено 3д проц�
Сосема Нов Запечатен 3 Пакет 20 Парчиња (Вкупно 60 Парчиња) Секоја Шнола е 7 см во должина отворена и 4,8 см з�
Можете да користите едно или повеќе одеднаш според вашите желби, да обезбедите поголема флексибилност..
?Изработен од квалитетен материјал од ткаенина со светла боја, не е лесен за кршење, деформација или изб�
【Лента за микрофон со 3 држачи за микрофон】 Адаптер за држачи за микрофон / микрофон со три држачи за м�
Едноставен клип за коса кој е карактеристичен и елегантен Бидете деликатна жена и вашето срце ќе цвета �
Минималистички стил темперамент зграби клип Кристали искра и сјај Користење на легура технологија...
Шарм за Иглички за коса : Изработен од врвен материјал, лесен и удобен за носење Декоративен Боби Игла : и
Материјал : квалитетен легиран материјал, цврст и издржлив, не е лесен за кршење, процес на галванизациј�
Материјал : клиповите за коса на черепот се направени од метал и ткаенина Површината на овие клипови за �
Елегантен Стил На Главата : украсот е фиксиран цврсто и цврсто, што не е лесно да падне Девојки Коса Клип
Изгледа, се движи и се чувствува како вистински Цвет со низок опсег и многу лесен за нанесување Убава из�
Свегер Декоративни Клипови Хартија 6 / Пкг Точка Пакет Димензија : 6 L x 6 W x 1h инчи Тежина На Пакетот 0,02 Фун
Носењето на овие штипки за коса декорација на косата може да ве направи слатки и елегантни Лед Шноли За �
141мм x 72мм Лесно се лизга на документи Силен зафат за држење документи заедно Одликувајќи се со дизајн од
Изработени од висококвалитетна гума и магнет Прилагодливо е што може да се прилагоди на соодветна голе�
★ Соодветна количина : getе добиете 30 парчиња загради за покритие во 3 стилови и 2 бои Тоа е голема вреднос�
Големи Клипови За Нокти За Коса За Жена, Персонализирани Канџи Со Букви Од Кристал Силен Држач За Вилица
Форма на пеперутка, дизајн На Реследник, модерен стегач за коса, што ве прави попривлечни и елегантни Со�
Секоја Женска Машна За Коса е внимателно дизајнирана и рачно изработена од висококвалитетни ткаенини...
①Божиќни Клипови за Коса сет 10 парчиња алигаторски клипови за коса со Божиќни тематски обрасци, вклучу�
?Материјал : клипот за коса е изработен од метал,кристали и вештачки бисери Процесот на галванизација не
Цветните штипки за коса се направени од врвна смола која обезбедува мек и топол допир Висококвалитетен
Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!