.

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 915 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк
Одговара на 69" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака �
[Мачка / Кутре Одговара]Ледениот синџир д подобро земете го на сонце,прекрасно [Квалитетот е во ред]израб
Произведено во САД Достапно во нашите дизајнерски ткаенини како што се минишеврон, дамаск, заб на песов�
Ги зголемуваме рефлексивните навои на 4, што може да рефлектира повеќе светлина во текот на ноќта, обезб
Премиум квалитетен оригинален кожа рачно изработена, рачно насликана и рачно насликана : оваа јака за к�
На оваа јака, името на миленичето не може да има буква од англиската азбука што се состои од "А Б Ц Д Е Ф Г �
полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен Дизајн : банда�
[Соодветна големина] : shipmentmall ширина на јака : 4 / 5 "(2cm), должина : 1016" (25.440.6cm) [Мекиот материјал] : ❤ Божиќнат�
Оригинална кожа рачно изработена, рачно насликана и рачно насликана : Оваа јака за кучиња од афиларе се �
Прилагодливо Можете да го прилагодите со името на вашето куче, вашиот телефонски број и други важни инф
Нов силен, удобен, издржлив и мек материјал Погодно за мали, средни и големи кутриња кучиња, кучињата ќе �
Тип : Кучиња Карактеристика : Рефлектирачки,Отцепен, Персонализиран Тип На Јака : Основни Јаки Сезона : С�
Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и самиот стрес јамка за банџи за подобрена удобност 3 / 4 "Вод
Направен од материјал со добар квалитет Направено во САД Квалитетен производ на миленичиња Мираж Димен
Празнична Забава : Сега вашите крзнени пријатели можат да ви се придружат во покажувањето на нивниот ду�
Висококвалитетна Кожа, Силна, Удобна и Издржлива Достапно во Различни Големини Достапно Во Црни и Кафеа
Средна Маскирна / Портокалова Јака За Кучиња : 3 / 4 "широк, Прилагодува 1320" Направено во САД Појавување на
Совршен подарок за вашиот крзнен пријател! Дозволете им на другите кучиња да знаат кое е најмодерното к�
[Јака за кучиња на аеродромот за големи кучиња] Feeyar Air Tag Tag Cooke јака е специјално дизајнирана за средни, го
Ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не Функции со повеќекратни употреба : Воените (т�
Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик
Произведен од висококвалитетен материјал Произведено во САД Квалитетен производ на милениче мираж...
Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 812 инчи и е широка 1 / 2 инчи...
DEN 207.84
Достапно е за нарачката
Малото се вклопува до деколте од 10 инчи Средно се вклопува до деколте од 14 инчи Голем се вклопува до деко
Секоја машна е рачно зашиена и прикачена на јака со помош на еластичен ремен Ние обезбедуваме 24часовна �
Дедо Мраз Ме Сака Најдобар Најлон Куче Јака Обезбедување висококвалитетни, економични производи за куч
Удобните За Носење Еластични Ѓердани Со Јака За Кучиња Се Опремени Со Прилагодлива Брава За Накит И Син�
?Материјал : полиестер, и позитивно и негативно печатење Рачно перење или машинско перење, сушење во сен�
Материјал : Памук Бравата направена од висококвалитетен метал и исклучителен занает има прекрасен изгл
ТКАЕНИНА : Секоја јака е направена со 100% памучна дизајнерска ткаенина Ние нудиме широк спектар на стило�
?●3 ПРОЗРАЧНИ РЕЖИМИ● : светлото на јаката на кучето користи комбинација НА LED светла во различни бои за
Изработени од метал, алуминиум и ѓердан се полирани,бојата е светла.Издржлив и стабилен Големина : м : 36с�
Брава Надолу Безбедносен Ремен Куче ЈакаСкуби И Бушава Гушкање Со Врколак Човек Виолетова1,5 "ШирокСе Вк
Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �