.

Висока пролетна шарка Најчесто се користи на врати или надземни кабинет Механизам со супериорен квалит
CH2015, CH2015 Шарка, W / Топката Совети, Врата Хардвер, Делтана : Специјалитет Цврст Месинг Шарки И Завршни Раб�
Издржлив И Цврст Материјал : изработен од нерѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтажа за до
Издржлив и здрав материјал : Направено од не'рѓосувачки челик со добар квалитет Апликации : монтирање за
Боја : Античка бронза 100% Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Совршено за гроздобер �
【Издржлив материјал】 Овие шарки на вратите се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик со голем�
Врвен Квалитет : рачката на вратата и шарката на портата се изработени од висококвалитетен метал, а мати
Големината е 1 / 2 Инчен Преклоп : шарката НЕМА да работи ако големината на преклопот не се совпаѓа Vallecould с
Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врат�
Име на производот (трајно во употреба) : шарка на вратите; Материјал : Не'рѓосувачки (најнова технологија)
: Табелата на табелата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на абразија и има голема цврстина...
*Спецификација на производот : 1 x Невидлива шарка, која големина е 43 x 36 x 12,5 mm / 1,71 x 1,42 x 0,49 инчи...
Содржина на пакет : 3 x Мебел за капакот на капакот; Тежина : 91g Главна боја : сребрен тон; Материјал : Метал..
Врски на портата Порта шарки1 парчиња тркалезна маса чиста бакарна мебел хардвер додатоци шарки 180 степ�
Доста количина ако шарките од железо можат да ви послужат долго време, трошоци ефикасни и практични Пов�
Висококвалитетен ремен кабинет шарка со елегантен и професионален Материјал : Железо + Заврши Со Црна Б�
МАТЕРИЈАЛ Антички Црн Задник Од Пеперутка Шарките На Вратата на Кабинетот се произведени од супериоре�
Дизајниран да го обележи Мортис на станбени шарки Црна, заштитна завршница на корозија Произведен со те
Вклопување максимална дебелина на стаклото : 8m / 0,31 "; блиска големина : 4 x 4,5 x 2,3см / 1,6" x 1,8 "x 0,9" (L*W*H) Име на
Сила : 100Н / 22,5 фунти (По Потпора); Должина : (центар за дупки до центар за дупки) : 10,6 инчи Поддршката отвора
Име на производот : Кабинет сокриена шарка; целокупна големина : 11,2 x 6,2 x 3cm / 4,4 "x 2,4" x 1,18 "(L*W*H) Дупка во осно
Содржина на пакетот : 2 x Кабинет Скриена Шарка, 12 x Завртки; Тежина : 182g Материјал : Метал; Име На Производ :
Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инста
Отстранлив пин обезбедува полесна инсталација и / или отстранување на вратите Потребна е целосна инста�
✨ 【Материјал】 Нашите шарки на вратата се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, погодни за се
Користете Метали, Нг Хидраулично Запечатување, Погодно за Инсталација На Врата и Прозорец Тесната Врск�
Оваа цена е за 1 парчиња Оваа ставка може да се користи само за навлегување Овој систем за престојување м
Погодно за општи цели, како што се поправка на кутии за накит, правење модели, кутија за складирање, итн...
Издржлив и лесен за инсталирање Прекрасна декоративна шарка Многу погодни за старомодни дрвени кутии, �
ОПРЕМА : 7 Позиција Софа Кревет Потпирач За Глава Прилагодлив Агол Механизам Шарка, Со Агол Заградата МА�
ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТАЈасни акрилни шарки се околу 100 х 42 мм / 3,94 х 1,65 инчи, носивост : 0,08 кг / секоја шар
Табела : ?● Челичен Материјал● преклопната шарка е изработена од ладно валани челик со висока цврстина
€Практично Поставување Q Скриената шарка овозможува брза инсталација со минимални алатки Нема потреба
Вкупна Големина : 1 1 / 2" Висока х 1 1 / 2" Широк Овие гроздобер шарки на кабинетот се направени од челик со на�
Contents Содржина на пакувања : 2 x шарки за поддршка на капакот; некои завртки ⭐ Необична големина : 232 x 30 x 13mm